Seizoensplanning

Second Dribble

© Basketballvereniging Second Dribble

Seizoensplanning van wedstrijden

Download de wedstrijdplanning.

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
13-9-2019 18:30 S.V.Z.W. X12 1 BV Second Dribble X12 1 ’n Dikken WIERDEN
14-9-2019 15:00 BV Second Dribble X14 1 The Jugglers X14 2 De Slag HARDENBERG
17:00 BV Second Dribble V14 1 Uitsmijters V14 1 (VR) De Slag HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 Amical M20 1 De Slag HARDENBERG
20-9-2019 19:15 Amical X14 1 BV Second Dribble X14 1 Diekmanhal ENSCHEDE
21-9-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 Amical X12 1 De Slag HARDENBERG
11:30 B.V. Isala M20 1 BV Second Dribble M20 1 De Kroon DEVENTER
17:30 Red Giants V14 1 BV Second Dribble V14 1 Sporthal Ezinge MEPPEL
28-9-2019 09:30 Uitsmijters X12 2 BV Second Dribble X12 1 IISPA Breedtesporthal ALMELO
17:00 BV Second Dribble X14 1 B.V. Isala X14 2 De Kamp HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 Tonego’65 M20 1 (VR) De Kamp HARDENBERG
4-10-2019 21:00 Amical M20 1 BV Second Dribble M20 1 Diekmanhal ENSCHEDE
5-10-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 Uitsmijters X12 3 (VR) De Slag HARDENBERG
12-10-2019 16:00 The Valley Bucketeers X12 2 BV Second Dribble X12 1 Het Ravijn NIJVERDAL
17:00 BV Second Dribble V14 1 BV Orca’s V14 1 De Kamp HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 Kikkers M20 1 De Kamp HARDENBERG
18-10-2019 19:15 Amical V14 1 BV Second Dribble V14 1 Diekmanhal ENSCHEDE
25-10-2019 19:30 Risne Stars M20 1 BV Second Dribble M20 1 Reggehal RIJSSEN
2-11-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 Twente Buzzards X12 3 De Slag HARDENBERG
12:30 Twente Buzzards X14 2 BV Second Dribble X14 1 Hasseleres HENGELO OV
9-11-2019 19:00 BV Second Dribble M20 1 The Valley Bucketeers M20 1 De Kamp HARDENBERG
17:00 BV Second Dribble X14 1 Risne Stars X14 2 De Kamp HARDENBERG
13:45 Jolly Jumpers X12 1 (VR) BV Second Dribble X12 1 Sportcomplex De Vlaskoel TUBBERGEN
16-11-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 The Jugglers X12 3 De Slag HARDENBERG
10:00 BV Orca’s V14 1 BV Second Dribble V14 1 (VR) Sporthal de Vlechttuinen URK
13:00 Uitsmijters X14 2 BV Second Dribble X14 1 IISPA Breedtesporthal ALMELO
15:30 Olstars M20 1 (VR) BV Second Dribble M20 1 De Hooiberg OLST
23-11-2019 14:15 B.V. Isala X12 1 BV Second Dribble X12 1 De Kroon DEVENTER
15:00 BV Second Dribble V14 1 (VR) Amical V14 1 De Kamp HARDENBERG
17:00 BV Second Dribble X14 1 Picker Reds X14 1 De Kamp HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 Risne Stars M20 1 De Kamp HARDENBERG
7-12-2019 15:00 BV Second Dribble X14 1 Jolly Jumpers X14 1 (VR) De Kamp HARDENBERG
15:45 Kikkers X12 1 (VR) BV Second Dribble X12 1 ’t Wooldrik BORNE
17:00 BV Second Dribble V14 1 (VR) Red Giants V14 1 De Kamp HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 Olstars M20 1 (VR) De Kamp HARDENBERG
13-12-2019 19:15 TONEGO ’65 X14 1 BV Second Dribble X14 1 De Els HAAKSBERGEN
19:30 Uitsmijters V14 1 (VR) BV Second Dribble V14 1 (VR) IISPA Breedtesporthal ALMELO
14-12-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 Risne Stars X12 2 (VR) De Slag HARDENBERG
15:30 Kikkers M20 1 BV Second Dribble M20 1 ’t Wooldrik BORNE
11-1-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 S.V.Z.W. X12 1 De Slag HARDENBERG
14:30 The Jugglers X14 2 BV Second Dribble X14 1 Deppenbroek ENSCHEDE
16:00 BV Second Dribble V14 1 (VR) BV Orca’s V14 1 De Kamp HARDENBERG
17-1-2020 19:15 Amical X12 1 BV Second Dribble X12 1 Diekmanhal ENSCHEDE
18-1-2020 15:00 BV Second Dribble V14 1 Red Giants V14 1 De Kamp HARDENBERG
17:00 BV Second Dribble X14 1 Amical X14 1 De Kamp HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 B.V. Isala M20 1 De Kamp HARDENBERG
25-1-2020 14:15 B.V. Isala X14 2 BV Second Dribble X14 1 De Kroon DEVENTER
14:30 BV Second Dribble X12 1 Uitsmijters X12 2 De Slag HARDENBERG
21:00 Tonego’65 M20 1 (VR) BV Second Dribble M20 1 De Els HAAKSBERGEN
1-2-2020 11:00 Uitsmijters X12 3 (VR) BV Second Dribble X12 1 IISPA Breedtesporthal ALMELO
19:00 BV Second Dribble M20 1 Amical M20 1 De Kamp HARDENBERG
7-2-2020 19:30 Uitsmijters V14 1 (VR) BV Second Dribble V14 1 IISPA Breedtesporthal ALMELO
8-2-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 The Valley Bucketeers X12 2 De Slag HARDENBERG
8-2-2020 19:15 Kikkers M20 1 BV Second Dribble M20 1 ’t Wooldrik BORNE
15-2-2020 12:30 Twente Buzzards X12 3 BV Second Dribble X12 1 Hasseleres HENGELO OV
15:00 BV Second Dribble X14 1 Twente Buzzards X14 2 De Kamp HARDENBERG
17:00 BV Second Dribble V14 1 Amical V14 1 De Kamp HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 Risne Stars M20 1 De Kamp HARDENBERG
6-3-2020 19:00 The Valley Bucketeers M20 1 BV Second Dribble M20 1 Het Ravijn NIJVERDAL
7-3-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 Jolly Jumpers X12 1 (VR) De Slag HARDENBERG
7-3-2020 19:00 Risne Stars X14 2 BV Second Dribble X14 1 Reggehal RIJSSEN
19:00 BV Orca’s V14 1 BV Second Dribble V14 1 (VR) Sporthal de Vlechttuinen URK
14-3-2020 12:30 The Jugglers X12 3 BV Second Dribble X12 1 Deppenbroek ENSCHEDE
15:00 BV Second Dribble X14 1 Uitsmijters X14 2 De Kamp HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 Olstars M20 1 (VR) De Kamp HARDENBERG
20-3-2020 19:15 Amical V14 1 BV Second Dribble V14 1 (VR) Diekmanhal ENSCHEDE
19:30 Picker Reds X14 1 BV Second Dribble X14 1 Pickerhal EIBERGEN
21-3-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 B.V. Isala X12 1 De Slag HARDENBERG
19:00 BV Second Dribble M20 1 B.V. Isala M20 1 De Kamp HARDENBERG
27-3-2020 21:00 Tonego’65 M20 1 (VR) BV Second Dribble M20 1 De Els HAAKSBERGEN
28-3-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 Kikkers X12 1 (VR) De Slag HARDENBERG
11:45 Jolly Jumpers X14 1 (VR) BV Second Dribble X14 1 Sportcomplex De Vlaskoel TUBBERGEN
17:30 Red Giants V14 1 BV Second Dribble V14 1 (VR) Sporthal Ezinge MEPPEL
3-4-2020 19:00 Risne Stars X12 2 (VR) BV Second Dribble X12 1 Reggehal RIJSSEN
4-4-2020 15:00 The Valley Bucketeers M20 1 BV Second Dribble M20 1 Het Ravijn NIJVERDAL
15:00 BV Second Dribble V14 1 (VR) Uitsmijters V14 1 (VR) De Kamp HARDENBERG
17:00 BV Second Dribble X14 1 TONEGO ’65 X14 1 De Kamp HARDENBERG