Fluit en tafelschema

Second Dribble

© Basketballvereniging Second Dribble

Fluit en tafelschema

Om een wedstrijd te kunnen spelen zijn scheidsrechters nodig. Basketballvereniging Second Dribble moet – opgelegd door NBB / Rayon Oost – hiervoor gediplomeerde scheidsrechters selecteren. Daarom is het volgen van een opleiding voor een F-licentie binnen Basketballvereniging Second Dribble vanaf 16 jaar verplicht; 15 jarigen mogen op vrijwillige basis ook meedoen.

Naast scheidsrechters zijn ook tafelaars nodig. Het gaat hierbij om (tenminste) 2 personen te weten:

Timers: bijhouden van de tijd, scores en teamfouten op het grote scorebord.
Scorers: invullen van de wedstrijdsheet tijdens de wedstrijd.

Download het fluit- & tafelschema.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Zaal Tafelaars Scheidsrechters
14-9-2019 20:00 BV Second Dribble M20 1 Amical M20 1 De Kamp Anisa Haruna & Joep Veurink Stefan van ’t Zand & Freek Odink
18:00 BV Second Dribble M16 1 TONEGO ’65 M16 1 De Kamp Stefan van ´t Zand & Ramon Roddenhof
16:00 BV Second Dribble V14 1 Uitsmijters V14 1 De Kamp
14:00 BV Second Dribble X14 1 The Jugglers X14 2 De Kamp
21-9-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 Kikkers X12 1 De Slag
28-9-2019 20:00 BV Second Dribble M20 1 TONEGO ’65 M20 1 De Kamp Stef Timmermans & Bas Hofstede Dieter Tromp & Jeffrey van Houten
18:00 BV Second Dribble M16 1 B.V. Isala M16 1 De Kamp
16:00 BV Second Dribble X14 1 B.V. Isala X14 2 De Kamp
14:00 BV Second Dribble V14 1 Pluto V14 1 De Kamp
5-10-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 Jolly Jumpers X12 1 De Slag
12-10-2019 20:00 BV Second Dribble M20 1 Kikkers M20 1 De Kamp Nicole V.d Sluis & Joep Veurink Stefan van ’t Zand
18:00 BV Second Dribble M16 1 Kikkers M16 2 De Kamp
16:00 BV Second Dribble V14 1 BV Orca’s V14 1 De Kamp
2-11-2019 11:00 BV Second Dribble X12 1 Uitsmijters X12 3 De Slag
9-11-2019 20:00 BV Second Dribble M20 1 The Valley Bucketeers M20 1 De Kamp Anisa Haruna & Luna Wolf
18:00 BV Second Dribble M16 1 Red Giants M16 2 De Kamp
16:00 BV Second Dribble X14 1 Risne Stars X14 2 De Kamp
16-11-2019 13:00 BV Second Dribble X12 1 The Jugglers X12 4 De Slag
23-11-2019 20:00 BV Second Dribble M20 1 Risne Stars M20 1 De Kamp Bas Hofstede & Luna Wolf
18:00 BV Second Dribble M16 1 Picker Reds M16 1 De Kamp
16:00 BV Second Dribble X14 1 Picker Reds X14 1 De Kamp
14:00 BV Second Dribble V14 1 Amical V14 1 De Kamp
7-12-2019 20:00 BV Second Dribble M20 1 Olstars M20 1 De Kamp Stef Timmermans & Nicole V.d Sluis
18:00 BV Second Dribble M16 1 The Valley Bucketeers M16 2 De Kamp
14:00 BV Second Dribble X14 1 Jolly Jumpers X14 1 De Kamp
16:00 BV Second Dribble V14 1 Red Giants V14 1 De Kamp
11-1-2020 16:00 BV Second Dribble V14 1 BV Orca’s V14 1 De Kamp
18-1-2020 20:00 BV Second Dribble M20 1 B.V. Isala M20 1 De Kamp
18:00 BV Second Dribble M16 1 Risne Stars M16 1 De Kamp
16:00 BV Second Dribble X14 1 Amical X14 1 De Kamp
14:00 BV Second Dribble V14 1 Red Giants V14 1 De Kamp
25-1-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 Uitsmijters X12 3 De Slag
1-2-2020 20:00 BV Second Dribble M20 1 Amical M20 1 De Kamp
18:00 BV Second Dribble M16 1 Kikkers M16 1 De Kamp
15-2-2020 20:00 BV Second Dribble M20 1 Risne Stars M20 1 De Kamp
18:00 BV Second Dribble M16 1 The Valley Bucketeers M16 3 De Kamp
14:00 BV Second Dribble X14 1 Twente Buzzards X14 2 De Kamp
16:00 BV Second Dribble V14 1 Amical V14 1 De Kamp
7-3-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 The Jugglers X12 4 De Slag
14-3-2020 20:00 BV Second Dribble M20 1 Olstars M20 1 De Kamp
18:00 BV Second Dribble M16 1 Olstars M16 1 De Kamp
14:00 BV Second Dribble X14 1 Uitsmijters X14 2 De Kamp
16:00 BV Second Dribble V14 1 Pluto V14 1 De Kamp
21-3-2020 19:00 BV Second Dribble M20 1 B.V. Isala M20 1 De Kamp
11:00 BV Second Dribble X12 1 Jolly Jumpers X12 1 De Slag
28-3-2020 11:00 BV Second Dribble X12 1 Kikkers X12 1 De Slag
4-4-2020 18:00 BV Second Dribble M16 1 Twente Buzzards M16 2 De Kamp
16:00 BV Second Dribble X14 1 TONEGO ’65 X14 1 De Kamp
14:00 BV Second Dribble V14 1 Uitsmijters V14 1 De Kamp